Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 23.07.2009, 15:23
brasilia79 napisał(a):Wyświetl post
pieprzysz chłopcze, nie widzisz że pawełek zawala większość meczów a jakoś nie przypominam sobie żeby jakiś mecz nam wybronił...trzeba dać Cebanu szansę, bo dla mnie w tej chwili nie ma różnicy kto puści szmate, a z Cebanu może być jakiś pożytek, bo z pawełka już żadnego nie będzie
Kolego Ty tez pieprzysz bez sesu, jakie wiekszosc meczow napisz jeszcze ze sam sobi pilki wkopuje do bramki.
Ilez zawali tych meczow? podaj konkrety?Tak Skorza wystwi Cebanu ten moze sie spalic zawai bramke albo dwie i dopiero sie zacznie.

Jak Cupial ma takich doradcow ja Ty to nic dziwnego ze jest jak jest
,