Wyświetl pojedynczy post
Pansław
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 23.07.2009, 15:19
Ogin,Racja. Co by było, gdyby... Problem w tym, że tego nie wiemy. Do tego ryzykowanie z Cebanu wcale nie jest takie ryzykowne, bo Mariusz Pawełek w bramce jest strasznie niepewny. Stawianie na Pawełka to ciągłe ryzykowanie bez nadzieji na zmianę sytuację, postawienie na Cebano to ryzko z jakimiś nadziejami na poprawę. Dlatego Ile powienien dostać szansę..