Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14747
Stary 23.07.2009, 15:18
Hives4 napisał(a):Wyświetl post
Renegocjować kontrakty z zawodnikami, a jak się któryś nie zgodzi to do ME. Klub zaoszczędzi, a piłkarze postąpią honorowo... Ktoś w ogóle wierzy w takie rozwiązanie?
Jak sie im placi premie za wystepy, mistrzostwo to powinni miec zapis w kontraktach na taka ewentualnosc.

Wszystko zalezy jak sa umowy zapisane ale raczej nie wiele mozna, tylko mloda ekstraklasa ale to sa wysokie koszty bo i tak trzeba im sporo placic a i znalesc kogos w ich miejsce ale moze jak w przypadku Niedzielana wymusic odejscie(zreszcze ciekaw jestem czy juz jest po)
,
Odpowiedz cytując