Nie wiem coz zescie sie tak tych biednych pilkarzy uczepili
Jak oni mieli byc odpowiednio zmotywowani na Levadie, skoro przed meczem wiekszosc prasy i cale forum (z drobnymi wyjatkami

) przekonywalo, ze rozjechanie estonskich ogorkow bedzie formalnoscia. Malo tego, sztab szkoleniowy wpoil swoim podopiecznym dokladnie to samo
