Z Broendby nie mamy szans, z Flora bedzie na maksa ciezko
A koledze dawidex'owi 44 zalecam ziółka i strzelenie głową w beton. Masz chłopie zacna liczbe w niku, a gadasz jakbys mial 10 lat i nie odkryl jeszcze, ze 'zycie kibicowskie' polskiego klubu w Europie to praktycznie pasmo porazek.