Wyświetl pojedynczy post
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1235
Stary 23.07.2009, 14:54
dla mnie Skorża nie będzie miał jaj jak wystawi znowu Pawełka z Lechem. Powinien w końcu dać szansę Cebanu...może na tym tylko zyskać...nie ma co sie bać