Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
kosa.wroc
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
2713
23.07.2009, 14:48
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...i_na_zywo.html
A Legia juz gra swoje (prowadzą 1-0) i życzę im powodzenia w Europie (tyko w Europie), tak jak i całej trójce.
kosa.wroc
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez kosa.wroc