Wyświetl pojedynczy post
kosa.wroc
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2713
Stary 23.07.2009, 14:48
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90960,...i_na_zywo.html

A Legia juz gra swoje (prowadzą 1-0) i życzę im powodzenia w Europie (tyko w Europie), tak jak i całej trójce.
Odpowiedz cytując