Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
1767
23.07.2009, 14:29
Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę... kogo wy zatrudnicie na miejsce Skorży? Kogo na miejsce Brożka? Ludzie opanujcie się, mi też jest wstyd, mi też jest smutno ale tak nie wolno, stało się dajmy szansę naszym graczom odpokutować winy!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan