Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1767
Stary 23.07.2009, 14:29
Czytam, czytam i nadziwić się nie mogę... kogo wy zatrudnicie na miejsce Skorży? Kogo na miejsce Brożka? Ludzie opanujcie się, mi też jest wstyd, mi też jest smutno ale tak nie wolno, stało się dajmy szansę naszym graczom odpokutować winy!