Wyświetl pojedynczy post
Ada1906
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1765
Stary 23.07.2009, 14:24
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
ja sie nie wstydzę że jestem kibicem Wisły Kraków.
Ludzie to jest sport, jeden wygrywa, drugi przegrywa.
No i huj ze przegraliśmy z Levadia.
To jest już przeszlość!!
Dziś jest nowy dzien.
Trzeba patrzeć w przyszlosc z nadzieja ze bedzie już tylko lepiej. Bo gorzej być nie moze.

Zgadzam się w 100%. To było wczoraj, trzeba to przełknąć i żyć dalej.
Walczymy o mistrza i się spróbuje znowu... Trzeba zmian to jasne.. Ale Skorża niech zostanie.