qchar90 napisał(a):

ja sie nie wstydzę że jestem kibicem Wisły Kraków.
Ludzie to jest sport, jeden wygrywa, drugi przegrywa.
No i huj ze przegraliśmy z Levadia.
To jest już przeszlość!!
Dziś jest nowy dzien.
Trzeba patrzeć w przyszlosc z nadzieja ze bedzie już tylko lepiej. Bo gorzej być nie moze.
|
Zgadzam się w 100%. To było wczoraj, trzeba to przełknąć i żyć dalej.
Walczymy o mistrza i się spróbuje znowu... Trzeba zmian to jasne.. Ale Skorża niech zostanie.