Wyświetl pojedynczy post
kieu
Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14737
Stary 23.07.2009, 14:23
Selene napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem i mam nadzieję że Cupiał pójdzie po rozum i wyrzuci Pawełka i Łobodzińskiego. Za kasę z nich kupić Gikiewicza.
Nie wiedziałem, że Gikiewicz kosztuje aż tak dużo pieniędzy.
A poza tym czy on jest faktycznie aż tak dobry?
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Odpowiedz cytując