kristos napisał(a):

Moim zdaniem za pucharową klęskę w 70% odpowiada trener(z resztą sam to przyznał i chwała mu za to)jednak powinien zostać na swoim stanowisku i skorygować swoje błędy.
Przypuszczam że jako inteligentny człowiek spojrzy z dystansu na to co się stało i wyciągnie odpowiednie wnioski.
|
Wiesz on jeszcze młody jest to i dystans jakiś mu został,
a co mają powiedzieć stare wiarusy ?
Im dystansu już coraz mniej zostaje, choć i tak są w tej lepszej sytuacji od młodego narybku kibicowskiego,
iż już w swoim życiu liznęli i Malmoe i Celtik i Brugię i inne Zbrojovki.
Czy zmiana na kogokolwiek zagwarantuje młokosom choćby polizanie cukierka przez papierek ?