|
Wisla to MY KIBICE!! Zgadzam sie postem kolegi, kochacie WISLE czy Brozka i Maleckiego?! Na dzisiaj to oni skompromitowali NASZ klub,razem z trenerem i RN.Mam nadzieje ze to dotrze do niektorych.
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|