Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz TSW
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1755
23.07.2009, 12:33
No ale wreszcie trzeba wyciągnąc jakies wnioski z tej przegranej bo zamiast isc do przodu bedziemy sie cofac Teraz własnie przyszedł ten moment kiedy mozna cos zmienic na lepsze bo jesli zostanie tak jak jest to klub bedzie powoli gnił od srodka
Lukasz TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz TSW
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz TSW