Wyświetl pojedynczy post
Marionet
Junior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Z właściwej strony Błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 23.07.2009, 12:32
Trzema lub czterema piłkarzami w składzie, dla których Wisła to nie tylko kasa i miejsce pracy cudów się nie ździała... ale cóż lepiej sprowadzać na kilogramy najemników... może wreszcie Pan Cupiał otoczy się prawdziwymi fachowcami i ludźmi, którzy daliby się za Wisłę pokroić a nie dorobkiewiczami...
Jestem Polakiem, więc nie moge być ...