|
Widać, że niektórzy już zapomnieli dzięki komu mieliśmy szanse gry w eliminacjach ligi mistrzów. Przegraliśmy jeden mecz i już go zwalniacie? Jeśli ktoś jest winny tej porażce to piłkarze marnujący świetne okazje i bramkarz który umie tylko puszczać szmaty.
Pryta truskawkowa ze spirytusem, wstrząśnięte, nie mieszane
|