Wyświetl pojedynczy post
spy11
Junior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Miechów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 23.07.2009, 12:26
Widać, że niektórzy już zapomnieli dzięki komu mieliśmy szanse gry w eliminacjach ligi mistrzów. Przegraliśmy jeden mecz i już go zwalniacie? Jeśli ktoś jest winny tej porażce to piłkarze marnujący świetne okazje i bramkarz który umie tylko puszczać szmaty.
Pryta truskawkowa ze spirytusem, wstrząśnięte, nie mieszane