Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz TSW
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1747
23.07.2009, 12:24
Jaroo1
Najlepiej dalej mówic ze jest fajnie i dac zespołowi premie bo ryzykowali życiem grając z tygrysami z Talina Nasza Wisła jest stworzona do większych celów niż remisy z Piastem Gliwice
Lukasz TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz TSW
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz TSW