Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
the_blues
Member
Od: 04.2007
Skąd: Stamford Bridge
Offline
#
1743
23.07.2009, 11:58
Kamson
napisał(a):
Oglądałeś mecz, że wiesz kto dał z siebie wszystko?
nie ale relacja dobrze odzwierciedla wszystko.
nie ogladales meczu dlatego nie możesz powiedzieć ze ćwielong spi*****ił kilka setek i że źle gral?
Blue is the colour, football is the game...
Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania
the_blues
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do the_blues
Znajdź inne posty napisane przez the_blues