Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
Lukasz TSW
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1738
23.07.2009, 11:44
A HENRYK REYMAN to przewraca sie teraz w grobie... Ja dalej jestem w szoku jak nasi kopacze mogli zrobic cos takiego katastrofa to mało powiedziane teraz powinno sie im obciąc pensje po 50 tys euro...
Lukasz TSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lukasz TSW
Znajdź inne posty napisane przez Lukasz TSW