3rider napisał(a):

|
Nic nie drukowac, nic nie wywieszac na scianie, tutaj trzeba zamordyzmu i trenera z Bundesligi. Kogos z poza ukladow chorej polskiej pilki, kto bedzie kazal ZAPIER.... BIEGAC od 1 do ostatniej minuty!!! A jak sie komus nie podoba to lista tranferowa i do Wronek! Koniec zabawy w milionerow za nasze pieniadze i olewania rywali z Estonii. To sa nasze barwy, nie kilku najemnikow.
|
Ale już taki był, co prawda nie z Bundeseligi, ale Rumun. Niestety swoim profesjonalizmem i fanatyzmem futbolu zabił naszą drużynę. Z najlepszą drużyną w Polsce nie potrafił zdobyć mistrzostwa podczas gdy zdobył je z anonimowym klubikiem w silnej rumuńskiej lidze. Tu problem nie leży w trenerze, choć zachowanie Rafałka J. po obserwacjach Levadii, to absolutny brak profesjonalizmu i buractwo!