Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 23.07.2009, 11:34
Kordel napisał(a):Wyświetl post
...to nigdy!
Za dwadziescia lat Paltini zrobi reformy LM i mistrz Polski bedzie mial zagwarantowany udzial w fazie grupowej LM i LE dopiero wtedy jakis polski klub bedzie w LM
,