Temat
:
Wydrukować, w szatni powiesić !
Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
Od: 03.2009
Offline
#
163
23.07.2009, 11:33
Zrozumcie, że ten sezon jest sezonem przejściowym. Jesli uda się nam zająć miejsce premiowane grą w pucharach za rok, będzie to spory sukces.
dawidex44
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez dawidex44