Wyświetl pojedynczy post
dawidex44
Banita
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 23.07.2009, 11:33
Zrozumcie, że ten sezon jest sezonem przejściowym. Jesli uda się nam zająć miejsce premiowane grą w pucharach za rok, będzie to spory sukces.