|
Trochę OT-jak nasi gwiazdorzy spróbują przekonać o swoim przywiązaniu do Wisły po tej hańbie?
Malowanie włosów już było,to teraz możliwości mają mniej.
Ze swojej strony proponuję aby teraz część gwiazdorów dobrowolnie zmniejszyła sobie wynagrodzenie.
Ale szans na to raczej nie ma,będą tylko gadać o niczym i nic z tego nie wyniknie
|