Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1730
Stary 23.07.2009, 11:25
Trochę OT-jak nasi gwiazdorzy spróbują przekonać o swoim przywiązaniu do Wisły po tej hańbie?
Malowanie włosów już było,to teraz możliwości mają mniej.
Ze swojej strony proponuję aby teraz część gwiazdorów dobrowolnie zmniejszyła sobie wynagrodzenie.
Ale szans na to raczej nie ma,będą tylko gadać o niczym i nic z tego nie wyniknie
Tylko Wisła!