Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1727
Stary 23.07.2009, 11:15
3rider napisał(a):Wyświetl post
Skorza jest dobrym trenerem? Zal mi czytac te bzdury. Skorza zafundowall kompromitacje wszechczasow Wisly. Tak umotywowal zawodnikow, ze przespali Sosnowiec. Tak ustawil taktycznie, ze Lobo musial sciagac w panice z obrony. A w rewanzu nasza rzekoma ultraofensywa skonczyla sie kolejna zenada i zerem. Jest takim swietnym motywatorem, ze dopiero bluzgi w derbach pomogly sie druzynie ocknac. Olali nawet derby!!!!
Wiesz, w mojej skromnej opinii to nie Skorża ma odpowiadać za motywowanie zespołu. To są dorośli faceci, wiedzieli przecież, że grają o najważniejszą szansę w swoich piłkarskich karierach. Każdy normalnie myślący facet wie kiedy nadchodzi jego 5 minut.

Ty chyba, jak masz szansę nieco odmienić swoje życie, to raczej nie będziesz czekał na żadnego motywatora. Biorąc dodatkowo skromny, ale dosadny nius szymka na stronie SKWK, wygląda na to, że niektórzy z nich nadal nie zdają sobie sprawy ze wczorajszego wyczynu.

Co więcej - tutaj nie trzeba było wybitnego stratega i menadżera. Ci goście mieli zagrać, to co potrafią. Jeżeli sami nie potrafią się zmobilizować na derby czy ligę mistrzów, to najzwyczajniej w świecie nie nadają się do tego zawodu. Nie można wszystkiego na trenera zrzucać.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 23.07.2009 o godz. 11:23.
"Kradzione szczęścia nie daje..."