TSW Fanatyk napisał(a):

Po tej katastrofie powinna być taka rewolucja jakiej jeszcze nikt w Polsce nie widział.Jesteśmy na dnie tak więc gorzej być nie może.Albo zrobimy profesjonalny klub z całym zapleczem (skauting (nie wiem jak to się pisze), z szkoleniem młodzieży na wysokim poziomie itd.) albo będziemy dalej 50 lat za murzynami.
Skorża jest dobrym trenerem ale musi teraz pokazać że ma jaja.Teraz powinien robić to z naszymi zawodnikami to co robił Dan czyli tak trenować jak to się robi na zachodzie.Bo narazie to mamy ligę półamatorską...Jak już mówiłem albo robimy profesjonalny zespół od podstaw albo dalej będziemy się emocjonować tylko i wyłącznie naszą ligą..
|
Dokładnie . Tu potrzebna jest rewolucja i profesjonalizm zaczynając od samej góry a kończąc na piłkarzach.
Klub jest fatalnie zarządzany.
Skauting leży, praca z młodzieżą leży, finanse leżą ( jak na klub z planami na LM).
Albo coś się z tym zrobi albo dalej będziemy gnić w tych polskich realiach aż Cupiał tym wszystkim jebnie.