|
Kasperczaka, Petrescu (najlepszego trenera za czasów TF) i prawdopodobnie Skorżę zwolnili piłkarze, którzy często mieli w dupie profesjonalne podejście do pracy. Po raz kolejny ich zachowanie powoduje trzęsienie ziemi w klubie. Jestem ciekaw, czemu większości zawodników nie można dać kary w wysokości połowy rocznych zarobków (albo zacząć wpisywać w kontraktach, że za kompromitacje z ogórkami będą takie zdarzenia). To nie przez Skorżę przegraliśmy, tylko przez takich ludzi jak Paweł Brożek, Ćwielong, Jirsak, Łobodziński, itp. W Polsce nie znajdziemy lepszego trenera od Skorży. Żaden Smuda, żaden Tarasiewicz, żaden Engel. Jedynie fachowiec spoza Polski, taki jak Petrescu, a nie Beenhakker i dać mu dużo swobody.
|