|
Oho. Zaczyna się typowa polska zawiść: Wisła odpadła - niech wszyscy się wy.......ą. Jeśli reszta klubów, mimo wszystko odpukać, skompromituje się w najbliższych meczach, to tylko dopełni to czary goryczy po porażce Wisły i jeszcze bardziej zobrazuje słabość polskiej ligi. Widać, niektórym na tym zależy. Grunt to być mistrzem własnego podwórka.
|