Temat
:
Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10
Wyświetl pojedynczy post
metalww
Junior Member
Od: 01.2006
Skąd: inąd
Offline
#
1718
23.07.2009, 10:54
eMTe
:
Tak, widzę - wprowadzanie młodych zawodników do składu. I to, że przy tylu odejściach Wisła nadal rządzi w polskiej lidze...
Ilu młodych wprowadził? Kto odszedł, bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć?
metalww
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do metalww
Znajdź inne posty napisane przez metalww