|
Wszystko już wiadomo z wypowiedzi Wilczka : W KLUBIE NIE BYŁO KASY!!
Co teraz? boje się nawet pomyśleć.Jeżeli Cupiał odpuści to jesteśmy w tym sezonie w dupie.
Mam jednak nadzieję ,że zaciśnie zęby i znajdzie się kasa na zawodników.
Potrzebujemy przynajmniej jednego klasowego napastnika ,który potrafi strzelać.Solidnego bramkarza.
Ja tu mówię o Ekstraklasie a nie LM. Na LM to wszystko mało.
Nawet gdybyśmy jakimś cudem dotarli do 4 rundy to tam lekcje futbolu dałby nam Partizan czy Olympiakos.
Nie ma kadry nie ma LM.
Klub jest ch.jowo zarządzany. W współczesnym świecie wystarczy głową ruszyć a kasa się znajdzie.
Trzeba obrać jakiś plan tak jak np. Śląsk Wrocław.
Wykorzystać internet , znaleźć sponsorów, kombinować i kasa na transfery będzie .
Ostatnio edytowane przez MaG* : 23.07.2009 o godz. 10:58.
|