|
Smuda jest napewno teraz najpowazniejszym kandydatem...no chyba ze Cupial zdecyduje sie na Skorze...albo kogos z zagranicy wyciagnie...
Smuda czai sie...wiadomo ze w wywiadzie nei powie ze bedzie trenowal Wisle...ale gdyby dostal oferte to odrazu sie pakuje i pojawia na Reymonta
|