Witam wszystkich!!
Czy ktoś z was posiada może zdjęcia z rocznika 1982-2008
Nigdzie praktycznie nie można nic znaleźć jakiejkolwiek wzmianki o tym roczniku. (chodzi oczywiście o tych co chodzili na piłkę w tych latach)
Pozdrawiam!! 
Ostatnio edytowane przez wielkaaafanka : 25.07.2009 o godz. 12:02.
|