Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1170
Stary 23.07.2009, 10:16
Na miejscu Cupiała zwolniłbym wszystkich poza Skorżą - wywalił całą RN na śmietnik i zatrudnił profesjonalistów z zachodu na stanowiska w zarządzie i pionie sportowym.