Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
CzłowiekBC
Banita
Od: 07.2009
Offline
#
1170
23.07.2009, 10:16
Na miejscu Cupiała zwolniłbym wszystkich poza Skorżą - wywalił całą RN na śmietnik i zatrudnił profesjonalistów z zachodu na stanowiska w zarządzie i pionie sportowym.
CzłowiekBC
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez CzłowiekBC