Cytat:
|
i pokonaliśmy słynną Barcelonę...
|
To akurat żadny argument
Jednak też uważam , że Skorża powinien dostać ostatnią trzecią szansę jeżeli chodzi o europejskie puchary .
Nie potrzeba nam kolejnej karuzeli trenerskiej a nie widze żadnej odopowiedniej osoby na to stanowisko na horyzoncie.
Skończy się na tym , że Skorża zostanie zwolniony tydzień przed rozpoczęciem sezonu a później znowu będziemy mieli trzech szkoleniowców w ciągu 12 mc i będzie wielkie gie .
Otrząśniemy się po 2-3 latach jak ostatnio po zwolnieniu Kasperczaka .
Wtedy został zwolniony też z powodu niepowodzeń w europejskich pucharach a następni trenerzy nie dostarczyli sukcesów w europejskich rogzrywkach a na dodatek z hukiem upadła nasza ligowa hegemonia .