mar07 napisał(a):

|
Nic by nie dało,ale to nie pierwszy jego błąd w Wiśle mam nadzieje,że ostatni!
|
Tak, ale czy widzisz jakiegoś następcy przy panu K. ? Bo nawet Cebanu jest wielką niewiadomą przy jego sztuce trenerskiej. A po drugie niezły masz podpis. Jak zdobywaliśmy mistrzostwa to pewnie pisałeś: Skorża jest super! Zbawca Wisły, a teraz tyle.
Poul, jak znowu się odbijemy od dna to będziesz piał z zachwytu.