Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1687
Stary 23.07.2009, 09:23
mar07 napisał(a):Wyświetl post
Nic by nie dało,ale to nie pierwszy jego błąd w Wiśle mam nadzieje,że ostatni!
Tak, ale czy widzisz jakiegoś następcy przy panu K. ? Bo nawet Cebanu jest wielką niewiadomą przy jego sztuce trenerskiej. A po drugie niezły masz podpis. Jak zdobywaliśmy mistrzostwa to pewnie pisałeś: Skorża jest super! Zbawca Wisły, a teraz tyle.

Poul, jak znowu się odbijemy od dna to będziesz piał z zachwytu.