Pioneer napisał(a):

|
Zapomnijcie lepiej, że nagle wszystko zmieni się na lepsze, bo się nie zmieni. Nie zmieniło się po Valerendze, Tbilisi, i nie zmieni się po Levadii.
|
Tu nie chodzi o to, czy się zmieni na lepsze. Wiadomo, że się nie poprawi bo nie ma jak.
Tu chodzi o to, czy się nie pogorszy, a jeśli jednak - to o ile.