Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 23.07.2009, 08:44
Pioneer napisał(a):Wyświetl post
Zapomnijcie lepiej, że nagle wszystko zmieni się na lepsze, bo się nie zmieni. Nie zmieniło się po Valerendze, Tbilisi, i nie zmieni się po Levadii.
Tu nie chodzi o to, czy się zmieni na lepsze. Wiadomo, że się nie poprawi bo nie ma jak.

Tu chodzi o to, czy się nie pogorszy, a jeśli jednak - to o ile.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując