Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1141
Stary 23.07.2009, 08:09
Jeśli Skorża zostanie zwolniony to na polskim rynku nie znajdziemy trenera który udźwignie ciężar pracy z Wisłą, Smuda powiedział, że nie pali się do powrotu na ławkę trenerską a jak nie on to kto? Kasperczak? może i było by fajnie bo to doświadczony trener ale tak jak go potraktowali w naszym klubie to na 100% nie chciałby tu wrócić. A Skorża to młody trener, ma wizje zespołu jakąś.
Wina za porażke w 2-meczu z Levadią spoczywa zarówno na nim, na zawodnikach jak i na zarządzie.
Trenera mamy naprawdę dobrego i powinien dostać jeszcze jedną szansę. Czytając to co piszą te pismaki w mediach to wywnioskować można, że na bankiecie po meczu Cupiał zjebał Skorże ale wzniósł toast za nową Wisłę. Nie wiem co to miało znaczyć, ale może czas wreszcie przejrzeć na oczy, że klub nie odnosi upragnionych sukcesów przez wyższe ograny niż trener i dyrektor sportowy...rada nadzorcza i cała spółka...
Może zmiany zacząć właśnie od tamtych organów? Należy zmienić otoczenie trenera to na pewno, ale skoro daliśmy taka plamę w Europie to budowanie nowej Wisły należało by zacząć od stworzenia nowej rady nadzorczej i całej spółki, rozbudowanie bazy scoutingowej, która leży u nas całkowicie, przykładów jest wiele, a teraz za to pokutujemy. Przydał by się dyrektor sportowy z prawdziwego zdarzenia i kilku scoutów do wyszukiwania perełek i tym trybem można budować nowy zespół, a nie jak teraz metodą prób i błędów, sprowadzanie zawodników z polecenia tego czy tamtego menadżera. To nas zgubiło...