AYALA napisał(a):

ale Skorża nie nauczy Cwielonga czy Brożka wykorzystywac sytuacji 100 %, z tym trzeba sie urodzic.Ktoś to ma albo nie.Z pustego to nawet Skorża nie naleje.
Uważam że powinien zostac, mam jedynie do niego żal że zdecydował sie na transfer Jirsaka za 700 tyś Euro,mógł te pieniądze na kogo innego przeznaczyc.Nikt inny wiecej by z tych graczy więcej nie wycisnął.
Pozatym Smuda nie chce do Wisły a na powaznego trenera z zagranicy to Wisły nie stac no chyba że na takiego Liczke albo Okuke.http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...l?ticaid=186f0
|
Zgadzam się,700 tysięcy Euro ogromnie pieniądze ,a jakoś nikt z forum nie narzeka nie mówi,że tyle kosztował,a jak gra.Facet za taką kasę powinien być gotowy do gry od razu jak przychodzi! Smuda tylko tak teraz mówi to jest jego zagranie,aby dziennikarze dali mi spokój. Jakiś tydzień-dwa mówił,że nie może wytrzymać bez trenerki...