Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1138
Stary 23.07.2009, 08:01
Skorża z pewnością popełnił kilka błędów i być może powinien oddać się do dyspozycji, ale to tylko tak pro forma. W moim przekonaniu musi zostać na swoim stanowisku, bo nie mamy w tej chwili w zasięgu lepszego trenera. Kogo byście chcieli na tym stanowisku Smudę który choćby w zeszłym sezonie pokazał w bezpośrednim starciu ze Skorżą, że jest od niego trenerem o klasę gorszym
Błędy popełniamy wszyscy najważniejsze, abyśmy z nich wyciągali odpowiednie wnioski i jestem przekonany, że Skorżę na to stać.
A co do odpowiedzialności za tą porażkę jako pierwszy polecieć ze stołka powinien tzw. "trener bramkarzy" niejaki Kazimierski, bo jeżeli on od paru lat ponoć trenuje Pawełka, a ten tylko się cofa w rozwoju, to coś jest nie teges. Nie wspominając o kompromitujących "testach" blisko 20 piłkarzy.
Kolejnym w kolejce jest Rafał Janas, który ponoć rozpoznawał piłkarzy Levadii, ciekaw jestem cholernie gdzie to czynił czy rzeczywiście widział ich jakikolwiek mecz, czy też rozpoznawał ich raczej w jakimś tallińskim kasynie bądź klubie gogo.

A teraz dla oczekujących krwi i dymisji tudzież rwących resztki włosów z głowy, przypominam, że prawdziwą sztuką nie jest wejść na szczyt, ale spaść z niego i wejść nań ponownie. Gorsze już były chwile w historii Naszego Klubu, że choćby wspomnę z tej bliższej handel kilku piłkarzy w 1993 roku. Więc skończcie jojczyć, przegraliśmy mecz, owszem ważny mecz, ale będą jeszcze następne.