ale Skorża nie nauczy Cwielonga czy Brożka wykorzystywac sytuacji 100 %, z tym trzeba sie urodzic.Ktoś to ma albo nie.Z pustego to nawet Skorża nie naleje.
Uważam że powinien zostac, mam jedynie do niego żal że zdecydował sie na transfer Jirsaka za 700 tyś Euro,mógł te pieniądze na kogo innego przeznaczyc.Nikt inny wiecej by z tych graczy więcej nie wycisnął.
Pozatym Smuda nie chce do Wisły a na powaznego trenera z zagranicy to Wisły nie stac no chyba że na takiego Liczke albo Okuke.
http://sport.wp.pl/kat,32282,title,S...l?ticaid=186f0