Nie moze sie zmienic nic jezeli funcjonuje ta,kie podejscie do tematu wydawania [pieniedzy na wzmocnienia. W zamian za pieniadze z transferow pilkarzy albo sie szkoli mlodziez, albo sie kupuje zawodnikow, A nie czeka sie kto bedzie za darmo i anóż go wezmiemy. Najnowszy przypadke to bramkarz: szkoda bylo pieniedzy na jego wykup (mowilio sie o kwocie200.000 euro) to w zamian stracili 2 mln euro. Chytry traci ....10 razy
