Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1132
Stary 23.07.2009, 06:47
Podsumowując działania Skorży:

+ dwa mistrzostwa Polski, finał Pucharu Polski
+ rozwinięcie talentów Brożka, Diaza, Małeckiego

- największy blamaż w historii polskiej piłki - odpadnięcie z drużyną z Estonii

Skorża zrobił dla Wisły dużo, dwa mistrzostwa Polski z przeciętnymi zawodnikami to naprawdę jest coś. Moim zdaniem miał najsłabszy zespół z tych co zdobywali majstra. Nie sztuką było zdobyć mistrza z taką drużyną jak miał Kasper czy Smuda.Sztuką było zdobyć mistrza z takimi grajkami jakich miał Skorża.

Ale Skorża też skompromitował cholernie naszą całą ligę, skompromitował Wisłę Kraków. Zawiódł na całej lini w pucharach. Dał dupy z Estończykami jak nikt inny w historii.

Mimo wszystko dałbym mu szanse na podniesienie się. Maciek na to zasługuje jak nikt inny. Zrobił więcej dla Wisły niż Kasper i Smuda, bo miał od nich znacznie trudniej. Nie ma sensu gościa zniszczyć, bo to mimo wszystko dobry trener.