|
Podsumowując działania Skorży:
+ dwa mistrzostwa Polski, finał Pucharu Polski
+ rozwinięcie talentów Brożka, Diaza, Małeckiego
- największy blamaż w historii polskiej piłki - odpadnięcie z drużyną z Estonii
Skorża zrobił dla Wisły dużo, dwa mistrzostwa Polski z przeciętnymi zawodnikami to naprawdę jest coś. Moim zdaniem miał najsłabszy zespół z tych co zdobywali majstra. Nie sztuką było zdobyć mistrza z taką drużyną jak miał Kasper czy Smuda.Sztuką było zdobyć mistrza z takimi grajkami jakich miał Skorża.
Ale Skorża też skompromitował cholernie naszą całą ligę, skompromitował Wisłę Kraków. Zawiódł na całej lini w pucharach. Dał dupy z Estończykami jak nikt inny w historii.
Mimo wszystko dałbym mu szanse na podniesienie się. Maciek na to zasługuje jak nikt inny. Zrobił więcej dla Wisły niż Kasper i Smuda, bo miał od nich znacznie trudniej. Nie ma sensu gościa zniszczyć, bo to mimo wszystko dobry trener.
|