Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1659
Stary 23.07.2009, 05:55
Wisły w europejskich pucharach już nie ma, więc temat lepiej zamknąć, bo i tak nic ciekawego procz placzu i szukania winy sie tu nie pojawi