Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1130
Stary 23.07.2009, 05:06
Nawet najlepszy trener nie jest w stanie wejsc i kopnąć pilki z 6 metrów do bramki skoro piłkarze nie potrafią. Mozna zwolnic wszytskich tylko pytanie kogo zatrudnic. Chyba ze znowu bedziemy miec łapanke pt. "3ech trenerow w sezonie".