Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 23.07.2009, 03:34
O proszę jaki nagle wysp przeciwników naszego trenera, ciekawe gdzie byli jak dwukrotnie z rzędu zdobywaliśmy mistrzostwo? czy musieli zaciskać zęby ze złości gdy stadion skandował "Maciej Skorża" ?
No dalej pojeździjcie sobie po naszym trenerze , który warunki do pracy w klubie ma (miał) rewelacyjne, któremu nikt nie rzucał kłód pod nogi w postaci zastępowania piłkarzy dobrych ich dużo słabszymi odpowiednikami (Kosa->Łobo) Który mógł do woli przebierać w piłkarzach z naszej ligi, a gdy jakiś pasował mu do koncepcji to dobry wujek Cupiał mu go kupował. Do działa forumowi znawcy