Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14709
Stary 23.07.2009, 03:33
^tyle tylko, ze dawniej kluby w Polsce (czy to w Ektraklasie czy obecnej 1 Lidze) nie krzyczaly sobie za dobrego grajka dziwnych sum po 1 Milion Euro albo i lepiej. co tak naprawde sie teraz stanie na rynku transferowym z udzialem Wisly Krakow ciezko powiedziec, a jedynie mozna zgadywac. moze ktos jeszcze dolaczy? moze ktos sobie pojdzie? wszystko jest mozliwe, ale ten sezon nie bedzie dobrze wspominany przez nikogo z wielu powodow.
Odpowiedz cytując