|
^tyle tylko, ze dawniej kluby w Polsce (czy to w Ektraklasie czy obecnej 1 Lidze) nie krzyczaly sobie za dobrego grajka dziwnych sum po 1 Milion Euro albo i lepiej. co tak naprawde sie teraz stanie na rynku transferowym z udzialem Wisly Krakow ciezko powiedziec, a jedynie mozna zgadywac. moze ktos jeszcze dolaczy? moze ktos sobie pojdzie? wszystko jest mozliwe, ale ten sezon nie bedzie dobrze wspominany przez nikogo z wielu powodow.
|