Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1125
Stary 23.07.2009, 01:35
royalmichael - szkoda, że nie jesteś BC. Oczywiście sprzedaż Kirma chyba nawet nie wchodziłaby w grę, bo przecież dopiero go kupiliśmy?
Jestem za pozostawieniem tych ogniw co podałeś, odrzuciłbym jeszcze Pietię, bo też się wg mnie wypalił.
Naprawdę trzeba tu rewolucji wśród piłkarzy. Powiew świeżości jest wskazany, a niekoniecznie powinno wiązać się to ze zmianą trenera. Choć tak jest i najprościej i najtaniej.