royalmichael - szkoda, że nie jesteś BC. Oczywiście sprzedaż Kirma chyba nawet nie wchodziłaby w grę, bo przecież dopiero go kupiliśmy?

Jestem za pozostawieniem tych ogniw co podałeś, odrzuciłbym jeszcze Pietię, bo też się wg mnie wypalił.
Naprawdę trzeba tu rewolucji wśród piłkarzy. Powiew świeżości jest wskazany, a niekoniecznie powinno wiązać się to ze zmianą trenera. Choć tak jest i najprościej i najtaniej.