Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14708
Stary 23.07.2009, 00:55
jakie okno transferowe taki wynik.No może poza Kirmem.

Jak Wisła przez lata kupowała za gotówke najlepszych zawodników z naszej ligi to sie w pucharach ogrywało Hajduka Split,Maribor,Żeleznicar Sarajevo,Skonto Ryge,Trabzonspor,Nec Nijmegen,Schalke czy Parme.Od kiedy przychodzą głównie gracze za darmoche to raz sie ogra Beitar a potem sie wtopi z Levadią.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.07.2009 o godz. 01:15.
Odpowiedz cytując