|
jakie okno transferowe taki wynik.No może poza Kirmem.
Jak Wisła przez lata kupowała za gotówke najlepszych zawodników z naszej ligi to sie w pucharach ogrywało Hajduka Split,Maribor,Żeleznicar Sarajevo,Skonto Ryge,Trabzonspor,Nec Nijmegen,Schalke czy Parme.Od kiedy przychodzą głównie gracze za darmoche to raz sie ogra Beitar a potem sie wtopi z Levadią.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.07.2009 o godz. 01:15.
|