Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
Od: 06.2006
Offline
#
1119
23.07.2009, 00:38
Ja jestem za trenerem, jest mi wstyd że przegraliśmy ale widzę w Wiśle wiele pozytywów które są zasługą naszego trenera!
rozan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rozan
Znajdź inne posty napisane przez rozan