Wyświetl pojedynczy post
rozan
Senior Member
 
Od: 06.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1119
Stary 23.07.2009, 00:38
Ja jestem za trenerem, jest mi wstyd że przegraliśmy ale widzę w Wiśle wiele pozytywów które są zasługą naszego trenera!