Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 23.07.2009, 00:34
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale takiego bełkotu już dawno nie czytałem.

Po pierwsze, tragedia już się stała. Większej być nie może. To prawdopodobnie najczarniejszy dzień w historii klubu, a już z pewnością w erze Tele-foniki.

Po drugie - po co mistrzostwo z tym samym składem, skoro ci ludzie już raz sromotnie zawiedli. A niektórzy nie raz, a nawet kilka razy (taki Arek Głowacki przeżył Valerengę, Dinamo i teraz Levadię! - ma chłop pecha). Nie dają żadnej gwarancji, że za rok nie będzie podobnie. Więc na kij nam Mistrzostwo? Po to, by się kolejny raz kompromitować?

Po trzecie - piszesz o zbudowaniu solidnej drużyny. Zgodzę się, tylko że ta obecna solidna nie jest. Wniosek? Trzeba budować nową drużynę, a ten sezon spisać na straty bo i tak już jest on przegrany.

Po czwarte - bałem się wyprzedaży, ale szczerze powiedziawszy jeśli Brożek jest wypalony to niech idzie. Nie wiem, czy on coś tej Wiśle jeszcze może dać.

Po piąte - jeśli odpadliśmy, a zakładano grę w Lidze Europejskiej, to znaczy że są finansowe straty i musimy je załatać sprzedażą piłkarzy. Więc to nie "widzimisię" Cupiała, a finansowa konieczność.
nie zarzucaj innym pisania bzdur skoro sam piszesz ... hmmmm podobnie
1. epatowanie czarnymi dniami, egzaltacja jest śmieszna a i bezsensowna. W Historii Wisły, tej 103 letniej, nie tej 10 letniej były gorsze czarne dni: ot choćby spadki do II ligi, ot choćby śmierć Skrynkowicza, ot choćby wejście do pionu ubeckiego, czy niesławne 0-6 z CWKS L. Dalej szukać czy wystarczy?
Co do 10 letnich czarnych dni to większą katastrofą była Valarenga i Tbilisi. Wystarczy porównać piłkarzy którzy wtedy grali a grają teraz. Uważasz że Brożek i Jirsak są lepsi od Szymkowiaka, Żurawskiego i Frankowskiego Levadia też dramatycznie nie odbiega poziomem od Tblilisi czy Oslo...
po drugie, trzecie i tp. skoro uważasz że nie ma sensu grać o mistrzostwo to może zajmij się kibicowaniem skokom z wieży albo innym tego typu sportom. Mniej stresu, mniej nerwów. Zdrowszy będziesz.
Sezon spisany na straty no no ciekawe podejście. A nie ma czasem do wygrania MP, PP, Superpucharu i PE Że co że to popierdółka... że się nie opłaca męczyć Takie myślenie grajków, sztabu stoi u źródła wczorajszej kompromitacji....
co do wypalenia Brożka Brożek przede wszystkim ma Mistrzostwo świata w lekceważeniu rywali, a nie w wypaleniu. Kolega nie wierzy. No to proszę: DP z poniedziałku:

Dopiero po strzeleniu gola przez Levadię (w Sosnowcu) uwierzyliśmy że Estończycy mogą zrobić nam krzywdę

jasne jak słonce.
5. Problem z budżetem może się pojawić w nowym roku. Bo chyba do końca roku budżet był zaplanowany. No to luną Marcelo gdziekolwiek i a kasa pójdzie na przeżycie.... a grać będzie Jop, może Czekaj... choć jak przyjdzie Smuda to Czekaj nawet trybun nie powącha
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek