Wyświetl pojedynczy post
kaspric
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 23.07.2009, 00:24
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kaspric. NIkt sie nie rozwinal? Brozek - dwukrotnie z rzedu krol strzelcow Ekstraklasy,
To fakt, chociaż powiedziałbym, że to raczej pomimo Skorży . Normalna kolej rzeczy dla Pawła, który już we wcześniejszych sezonach chwytał dobrą formę.
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Zienczuk - Fenomenalny sezon 2007-2008
A "fenomenalny" sezon 2008-2009?
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Sobolewski ktorego forma caly czas rosnie
Sobol, którego forma jest raczej w miarę stała i zawsze był solidnym walczakiem. Nie wydaje mi się, by np z Panatą był w gorszej dyspozycji,
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Boguski sie nie rozwija?
I dlatego dopiero po zgrupowaniu repry zaczął w miarę grać na wiosnę? Zresztą to podobny typ do Sobola, więcej walki.
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Piotrek Brozek sie nie rozwija?
słucham? Rozwój porażający, zwłaszcza w tym sezonie.
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Malecki sie nie rozwija?
normalna kolej rzeczy, że tak młody zawonik gra coraz lepiej, ale
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Czy ty wogole wiesz o czym piszesz?
sęk w tym, że właśnie normalną koleją rzeczy jest to, że zawodnicy się rozwijają, dorastając grają coraz lepiej. To, że rozwija się Brożek czy Małecki to przede wszystkim efekt tego, że dojrzewają. Natomiast ZA DUŻO świetnie zapowiadających się zawodników u Skorży nie potrafiło złapać wiatru w żagle, u niektórych wyraźnie widać regres (Jirsak, Diaz).
Poza tym w ciągu sezonu spadek formy może się przytrafić 2,3 zawodnikom, ale nie tak, jak na wiosnę w przypadku Wisły - wszyscy mieli dołek z wyjątkiem Sobola.
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Co z Ciebie za kibic, skoro nawet nie wiesz jak nazywa się piłkarz drużyny, której rzekomo jesteś kibicem?
Fakt, idiotyczny błąd, jak się szybko pisze, ale daruj sobie takie teksty, ok?
Ostatnio edytowane przez kaspric : 23.07.2009 o godz. 00:28.