Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1653
Stary 23.07.2009, 00:19
Hmm, przypuszczam, ze jesli juz kogos sprzedadza, to pewnie bedzie to Marcelo. Zainteresowanie Brozkiem jest wirtualne(chyba, ze mowimy o kierunku wschodnim).
Najsmutniejsze jest to, ze w tej marnej lidze, takim skladem pewnie wywalczymy MP...zreszta, to jest tez powod i wytlumaczenie dlaczego nie ma transferow z prawdziwego zdarzenia(oprocz Kirma), bo po co inwestowac, skoro mozna malym kosztym walczyc o to mistrzostwo?
Dwumecz pokazal tez, ze fatalna decyzja bylo pozbycie sie Zienczuka. Marek jedna wrzutka, czy tez strzelajac z rzutu wolnego mogl rozstrzygnac ta rywalizacje, a tak zostalismy bez egzekutora stalych fragmentow, bo Jirsak nie wiem ile okazji potrzebuje, a zeby celnie zagrac czy strzelic.